Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Alışveriş Sepetim

PetChef Nedir?

PetChef, patili dostlarımızın ihtiyaçlarına göre hazırlanmış Raw (Çiğ) ve Naturel (Pişmiş) sağlıklı mamayı ve sağlıklı atıştırmalık ürünleri önceden ölçülmüş porsiyonlar hâlinde, donmuş vakumlu ambalajda kapınıza getirir.

PetChef ailesi olarak 60 çeşitlik ürün yelpazesine sahip olan markamız, dünyaca ünlü Chef Rafet İnce’nin yirmi beş yılık profesyonel mesleki kariyeri ile minik dostlar için geliştirdiği mama çeşitlerini özenle derlemiştir.

PetChef mamaları, doğal malzemelerden taze taze pişirilir. Konserve veya kuru gıdalardan farklı olarak, yararlı besinler ve vitaminler korunur. Yiyeceklerimiz koruyucu veya diğer tat artırıcı maddeler içermez.

Doğal ve kaliteli malzemelerden yapılan köpek ve kedi mamalarıyla patili dostlarımız daha canlı, daha enerjik bir yaşam sürer. Minik dostlarımızın tüyleri daha parlak olur, alerji semptomları hafifler ve sağlıklı beslenir. Kilosu optimal düzeye gelir ve yaşam beklentisi uzar.

Minik dostlarımız için kullandığımız hammaddeleri tedarik ettiğimiz firmalar, gıda mühendisimizin her bir üreticiyi dikkatlice inceleyip araştıdıktan sonra onaylamasıyla belirlenmektedir.

PetChef mamaları test ekibimiz tarafından test edildikten sonra her porsiyon tad kontrolünden geçirilerek paketlenmektedir.