Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Alışveriş Sepetim

Raw (Çiğ) Tavuk Etli Kedi Maması 1.500 Gr (3X500 Gr.)

Ürün Kodu : 152.05.004
440,00 TL

Kediler için %100 Doğal Üretilmiştir.

PetChef olarak hazırlanan Raw(Çiğ) doğal kedi mamalarımız taze ürünlerden harmanlanarak özenle seçilmiş birinci sınıf, yerel malzemelerden oluşmaktadır. Tarım İl Müdürlüğü onaylı ve sertifikalı ürünlerle hazırlanmıştır. Bu tarif zengin demir, fosfor ve çinko mineral kaynağıdır. Bu mineraller kedinizin hücre metabolizmasında önemli bir rol oynar.

500 gr. olan mamalarımız 125 gramı bir porsiyon olacak şekilde 4 bölüm halinde paketlenmiştir. Sağlıklı gıdalardan yapılan ürünlerimizi insanlar da tüketebilir.

Malzemeler

Antibiyotiksiz Et ve Organlar (% 98,5): Tavuk eti, Tavuk Boyun, Tavuk Organları, Tavuk Ciğerleri ve Tavuk Kalpleri. Eser Mineraller ve vitaminler (% 1) Özel Besin Karışımı Deniz Yağları (% 0,5): Balık Yağı 18/12 EPA / Berry Meyvesi. Marmara Denizinden hasat edilmiş Sardalya’dan türetilmiştir), Morina Karaciğeri Yağı (Karadenizden hasat edilmiş hamsi yağından türetilmiştir)

Temel Avantajlar

Tavuğumuz tiroid sağlığını destekleyen ve kedinizin bağışıklık sistemini güçlendiren eser mineral Selenium açısından zengindir. Tavuk aynı zamanda glikoz seviyelerini kontrol etmenin yanı sıra protein ve yağı kullanılabilir enerjiye dönüştürmeye yardımcı olan B Vitamini bakımından da yüksektir. B6 Vitamini, enerji metabolizmasını ve kardiyovasküler sağlığı destekler.

Besin İçerikleri (Porsiyon 125 gr)

Ham Protein (min) : % 16

Ham Yağ (min) : %8

Ham Lif (max) : %1

 Nem (max) : %71

Kül (max) : %2

Kalori: 1306Kcal / KG

Saklama Koşulları

+4 Derecede 4 Gün

-18 Derecede 1 Yıl

Kullanım Notu: Raw (Çiğ) mamalarda pişirme ve ısıtma işlemi yapmayınız.

Ürün Açıklaması
Taze Dondurulmuş
Raw Barf (Çiğ)
Tür
Tavuk Etli
Raw (Çiğ) Tavuk Etli Kedi Maması 1.500 Gr (3X500 Gr.)
Son Bakılan Ürünler