Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Alışveriş Sepetim

Raw (Çiğ) Hindi Etli Kedi Maması 1.500 Gr (3x500 Gr)

Ürün Kodu : 152.05.002
525,00 TL

Kediler için %100 Doğal Üretilmiştir.

PetChef olarak hazırlanan Raw(Çiğ) doğal kedi mamalarımız taze ürünlerden harmanlanarak özenle seçilmiş birinci sınıf, yerel malzemelerden oluşmaktadır. Tarım İl Müdürlüğü onaylı ve sertifikalı ürünlerle hazırlanmıştır. Bu tarif zengin demir, fosfor ve çinko mineral kaynağıdır. Bu mineraller kedinizin hücre metabolizmasında önemli bir rol oynar.

500 gr. olan mamalarımız 125 gramı bir porsiyon olacak şekilde 4 bölüm halinde paketlenmiştir. Sağlıklı gıdalardan yapılan ürünlerimizi insanlar da tüketebilir.

Malzemeler

Antibiyotiksiz Et ve Organlar (% 98): Hindi Boyun (Kemik dahil), Hindi Taşları, Hindi Eti, Hindi Ciğeri ve Hindi Kalp. Eser Mineraller ve vitaminler (% 1) Özel Besin Karışımı. Deniz Yağları (% 0,5): Balık Yağı 18/12 EPA / Blue Berry Meyvesi, Özel Baharat Karışımı Marmara Denizinden hasat edilmiş Sardalya’dan türetilmiştir), Morina Karaciğeri Yağı (Karadenizden hasat edilmiş hamsi yağından türetilmiştir).

Temel Avantajlar

Hindi eti, kedinizin vücudundaki yağların enerjiye dönüştürülmesinde kritik bir rol oynayan vitamin B3 ve niasin gibi zengin bir besin kaynağıdır. Aynı zamanda kan şekeri seviyelerini sabit tutmaya yardımcı olan B6 ve B12 vitaminleri, çinko ve potasyum mineralleri içerir. Hindi eti, tiroid ve bağışıklık sisteminin sağlıklı çalışması için gerekli olan selenyum içerir.

Besin İçerikleri (Porsiyon 125 gr)

Ham Protein (min) : % 18

Ham Yağ (min) : %7

Ham Lif (max) : %0,2

Nem (max) : %72

Kül (max) : %2

Kalori : 1218Kcal / KG

Saklama Koşulları

+4 Derecede 4 Gün

-18 Derecede 1 Yıl

Kullanım Notu: Raw (Çiğ) mamalarda pişirme ve ısıtma işlemi yapmayınız.

Ürün Açıklaması
Taze Dondurulmuş
Raw Barf (Çiğ)
Tür
Hindi Etli
Raw (Çiğ) Hindi Etli Kedi Maması 1.500 Gr (3x500 Gr)