Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Alışveriş Sepetim

Raw (Çiğ) Kuzu Etli Kedi Maması 1.500 Gr (3x500 Gr)

Ürün Kodu : 152.05.001
660,00 TL

Kediler için %100 Doğal Üretilmiştir.

PetChef olarak hazırlanan Raw(Çiğ) doğal kedi mamalarımız taze ürünlerden harmanlanarak özenle seçilmiş birinci sınıf, yerel malzemelerden oluşmaktadır. Tarım İl Müdürlüğü onaylı ve sertifikalı ürünlerle hazırlanmıştır. Bu tarif zengin demir, fosfor ve çinko mineral kaynağıdır. Bu mineraller kedinizin hücre metabolizmasında önemli bir rol oynar.

500 gr. olan mamalarımız 125 gramı bir porsiyon olacak şekilde 4 bölüm halinde paketlenmiştir. Sağlıklı gıdalardan yapılan ürünlerimizi insanlar da tüketebilir.

Malzemeler

Antibiyotiksiz Et ve Organlar (% 98): Kuzu Eti, Kuzu Yüreği, Kuzu Ciğeri

Eser Mineraller ve vitaminler (% 1) Özel Besin Karışımı Deniz Yağları (% 0,5): Balık Yağı 18/12 EPA / Frambuaz, Özel Baharat Karışımı. Marmara Denizinden hasat edilmiş Sardalya’dan türetilmiştir), Morina Karaciğeri Yağı (Karadenizden hasat edilmiş hamsi yağından türetilmiştir).

Temel Avantajlar

Kuzu, bağışıklık işlevi de dahil olmak üzere birçok temel süreci etkileyen bir mineral olan çinko bakımından zengindir. Nadiren bahsedilse de, morina balığı veya ton balığı (ons başına ons esasına göre) tarafından sağlanan miktarın yaklaşık% 50'sinde otla beslenen kuzu önemli bir omega-3 yağ kaynağı olabilir. Otla beslenen kuzular ayrıca sağlığı destekleyici bir yağ asidi olan değerli miktarda CLA (konjugelinoleik asit) içerir.

Besin İçerikleri (Porsiyon)

Ham Protein (min) : % 16

Ham Yağ (min) : %14

Ham Lif (max) : %0,2

Nem (max) : %68

Kalori : 1732Kcal / KG

Saklama Koşulları

+4 Derecede 4 Gün

-18 Derecede 1 Yıl

Kullanım Notu: Raw (Çiğ) mamalarda pişirme ve ısıtma işlemi yapmayınız.

Ürün Açıklaması
Taze Dondurulmuş
Raw Barf (Çiğ)
Tür
Kuzu Etli
Raw (Çiğ) Kuzu Etli Kedi Maması 1.500 Gr (3x500 Gr)