Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Alışveriş Sepetim

Naturel Tavuk Etli Kedi Maması 1.500 Gr (3x500 Gr.)

Ürün Kodu : 152.04.004
500,00 TL

Kediler için %100 Doğal Üretilmiştir.

PetChef olarak hazırlanan Naturel(Pişmiş) doğal kedi mamalarımız taze ürünlerden harmanlanarak özenle seçilmiş birinci sınıf, yerel malzemelerden oluşmaktadır. Tarım İl Müdürlüğü onaylı ve sertifikalı ürünlerle hazırlanmıştır. Bu tarif zengin demir, fosfor ve çinko mineral kaynağıdır. Bu mineraller kedinizin hücre metabolizmasında önemli bir rol oynar.

500 gr. olan mamalarımız 125 gramı bir porsiyon olacak şekilde 4 bölüm halinde paketlenmiştir. Sağlıklı gıdalardan yapılan ürünlerimizi insanlar da tüketebilir.

Malzemeler

Antibiyotiksiz Et ve Organlar (% 98,5): Tavuk eti, Tavuk Boynu Tavuk Organları, Tavuk Ciğerleri ve Tavuk Kalpleri. Eser Mineraller ve vitaminler (% 1) Özel Besin Karışımı Deniz Yağları (% 0,5): Balık Yağı 18/12 EPA / Berry Meyvesi. Marmara Denizinden hasat edilmiş Sardalya’dan türetilmiştir), Morina Karaciğeri Yağı (Karadeniz'den hasat edilmiş hamsi yağından türetilmiştir)

Temel Avantajlar

Tavuklarımız tiroid sağlığını destekleyen ve kedinizin bağışıklık sistemini güçlendiren eser mineral Selenium açısından zengindir. Tavuk aynı zamanda glikoz seviyelerini kontrol etmenin yanı sıra protein ve yağı kullanılabilir enerjiye dönüştürmeye yardımcı olan B Vitamini bakımından da yüksektir. B6 Vitamini, enerji metabolizmasını ve kardiyovasküler sağlığı destekler.

Besin İçerikleri (Porsiyon 125 gr)

Ham Protein (min) : % 16

Ham Yağ (min) : %8

Ham Lif (max) : %1

 Nem (max) : %71

Kül (max) : %2

Kalori: 1306Kcal / KG

Saklama Koşulları

+4 Derecede 4 Gün

-18 Derecede 1 Yıl

Kullanım Notu: Naturel (Pişmiş) mamaları tencerede hafifçe ısıtabilirsiniz. Mikrodalgada ısıtma işlemi kesinlikle yapmayınız.

Ürün Açıklaması
Taze Dondurulmuş
Naturel Barf (Pişmiş)
Tür
Tavuk Etli
Naturel Tavuk Etli Kedi Maması 1.500 Gr (3x500 Gr.)