Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Alışveriş Sepetim

Naturel (Pişmiş) Ördek Etli Köpek Maması

5.0 Ortalama Puan
 • 5
  4
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
4 Yorum
Ürün Kodu : 152.11.004

PetChef olarak hazırlanan Naturel(Pişmiş) doğal köpek mamalarımız taze ürünlerden harmanlanarak özenle seçilmiş birinci sınıf, yerel malzemelerden oluşmaktadır. Tarım İl Müdürlüğü onaylı sertifikalı ürünlerle hazırlanmıştır. Bu tarif zengin demir, fosfor ve çinko mineral kaynağıdır. Bu mineraller köpeğinizin hücre metabolizmasında önemli bir rol oynar.

Köpekler için %100 Doğal Üretilmiştir.

Sağlıklı gıdalardan yapılan ürünlerimizi insanlar da tüketebilir.

Malzemeler

Antibiyotiksiz Et (%49,67): Bütün Ördek (kemik dahil), Ördek Boyunları ,Ördek Ciğer, Ördek Taşlıkları, Ördek Karaciğerleri ve Ördek Kalpleri.

Organik Sebzeler (%49,23): Mor lahana, Tatlı Patates, Kabak (mevsimsel), Havuç, Kereviz, Marul, Maydanoz, Biberiye, Enginar.

Özel Besin Karışımı (%1,10): Ördek Ciğeri Yağı, Balık Yağı, Tescilli Vitamin, Mineral Karışımı. Organik Zeytinyağı ve Hindistan Cevizi Yağı.

Besin içerikleri (Porsiyon, 500 g.)

Kalori: 682,9 kkal

Protein: 49,5 g

Yağ: 48,4 g

Lif: 9,9 g

Temel Faydalar

Ördek, üstün seviyelerde amino ve esansiyel yağ asitleri sunar. Kemikleri yüksek düzeyde kalsiyum sağlar. Organik ürünler A, B kompleksi, C ve D vitaminleri sağlar. Ördek doğal olarak protein bakımından yüksektir.

Saklama Koşulları

+4 Derecede 4 Gün

-18 Derecede 1 Yıl

Kullanım Notu: Naturel (Pişmiş) mamaları tencerede hafifçe ısıtabilirsiniz. Mikrodalgada ısıtma işlemi kesinlikle yapmayınız.

Ürün Açıklaması
Taze Dondurulmuş
Naturel Barf (Pişmiş)
Tür
Ördek Etli
Naturel (Pişmiş) Ördek Etli Köpek Maması