Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Alışveriş Sepetim

Farce T. Bone Büyük Irk (1000 Gr)

5.0 Ortalama Puan
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
3 Yorum
Ürün Kodu : 152.10.006
350,00 TL

PetChef Farce T. Bone

Dolgulu çiğneme kemiği %100 doğaldır.

PetChef dolgulu çiğneme kemiği köpek dostlarımız için doğal taze ürünlerden harmanlanarak hazırlanmıştır. Köpeklerin doğal olarak çiğneme dürtüsü vardır.

Bu tarif zengin demir, fosfor ve çinko mineral kaynağıdır. Bu mineraller köpeğinizin hücre metabolizmasında önemli bir rol oynar.

Malzemeler

Antibiyotiksiz (%80) :Dana ilikli kemik,

Özel Farce karışımı (%17):Rosti

Özel Besin Karışımı (%3,): Tescilli Vitamin ve Mineral Karışımı, Organik Zeytinyağı.

Temel Avantajlar

Dana ilikli kaval kemiği Omega 3 Yağ Asitleri ve kalsiyum bakımından yüksek olması ile köpekler için dengeli ve çeşitli beslenmenin önemli bir parçasıdır. Köpeğinizin dişlerini diş fırçasıyla fırçalamıyorsanız, doğal ilik dolgulu kemik ile beslemek harika bir alternatiftir. Dana ilik dolgulu kemikleri çiğnemek, tartar ve plak oluşumunu ağız kokusuna ve bir dizi potansiyel olarak ciddi diş problemlerine neden olabilen plağı kazımaya yardımcı olur. Dana kemiği, temel mineraller olan Magnezyum ve Potasyumun yanı sıra temel Amino Asitlerin doğal bir kaynağıdır. Bütün dolgulu dana ilikli kemikleri Sous Vide tekniği ile 3 saat benmari (buharda pişirme) yöntemiyle ateş görmeden pişirilip farce dolgusu ile doldurulmuştur.

Besin İçerikleri (Porsiyon 125 gr)

Ham Protein (min): %25

Ham Yağ (min): %:15

Ham Lif (max): %:3

Nem (max): %:10

Kalori: 324,1 kcal

Besleme Talimatları

Yaralanma ve boğulma tehlikesini önlemek için lütfen evcil hayvanınızı bu ikramın tadını çıkarırken izleyin ve uygun boyutta çiğnemeyi seçtiğinizden emin olun. Bu ürün parçalanırsa veya keskin kenarlar oluşturursa, evcil dostunuzun güvenliği için hemen atın.

Lütfen köpeğinizin her zaman bol miktarda temiz suya erişebildiğinden emin olun.

Saklama Koşulları

+4 Derecede 4 Gün

-18 Derecede 1 Yıl

 

Farce T. Bone Büyük Irk (1000 Gr)